logo relax kemp
sruby relax

"Nová Živohošť je městem krásy, lásky a bohaté historie. Jedná se o úžasné místo obklopené přírodou, kde najdete klid, umocněný pohodlím, v našich nových dřevěných srubech.”Rezervace pobytu

Rezervovat ubytování si můžete přímo zde na stránkách, prostřednictvím rezervačního formuláře nebo zasláním základních údajů o Vás na email recepce@sruby-relax-zivohost.cz.

Po provedeni rezervace elektronickou formou Vám bude telefonicky nebo e-mailem potvrzeno její přijetí a sdělena celková cena pobytu. Po dobu 5 pracovních dnů od provedení objednávky Vám termín pobytu je dočasně rezervován.

Plná rezervace pobytu bude provedena dnem připsání zálohy, ve výši 100%  ceny pobytu, na náš učet 
Pro platby ze zahraničí je třeba uvádět číslo účtu v mezinárodním formátu –                                                                            Po úhradě zálohy Vám zašleme e-mailem (na požadání sms) "Potvrzení o zprostředkování rezervace pobytu" .

Doplatek ceny pobytu nebo  další služby je hrazen v hotovosti   "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávajici povinen vystavit kupujícimu účtenku.Zároven je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online,vpřípadě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin",eviduje-li poplatnik v daném pokladním místě tržby v běžném režimu..

 

Rezervovat pobyt


zásadami ochrany osobních údajů